Stracone dwa punkty z beniaminkiem

• autor: piogeb, 2016-09-03 23:23

Tracimy dwa punkty z beniaminkiem, remisujemy w Rudce wygrany mecz 3:3.
Początek spotkania to sporo błędów. Zaczęło się od strat w środku pola, następni sędzia liniowy nie zareagował na zawodnika, który był kilka metrów na pozycji spalonej. W efekcie napastnik Rudki znalazł się w sytuacji sam na sam i otworzył wynik spotkania.
Na szczęście naszej drużynie szybko udało się wyrównać, za sprawą pewnie wykonanej jedenastki przez Mateusza Łaskawskiego.
Chwilę później sędzia ponownie wskazał na wapno, tym razem do piłki podszedł Mariusz Bajorek. Pewnym uderzeniem pod porzeczkę wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie.
Radlna nie zaprzestawała ataków na bramkę rywala. Po jednej z akcji w zamieszaniu w polu karnym zimną głowę zachował Mateusz Łaskawski i z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce.
W końcówce pierwszej połowy zawodnik Rudki po kliku niecenzuralnych słowach skierowanych w stronę naszego stopera opuścił boisko po obejrzeniu czerwonej kartki.
Drugą połowę rozpoczęliśmy z dwubramkową oraz liczebną przewagą. I na początku drugiej części tą przewagę było widać. Radlna świetnie operowała piłką nie dając jej sobie odebrać. Jednak po kilkunastu minutach Rudka coraz częściej przedostawała się naszą połowę. W końcu po przechwycie przy lini bocznej i szybkim zagraniu do napastnika udało im się zdobyć bramkę kontaktową.
Chwilę później mógł być już remis, gdy sędzia odgwizdał rzut karny po zagraniu piłki ręką jednego z obrońców. Jednak Marcin Szablowski wyczuł intencję wykonawcy i obronił rzut karny.
Chwilę później źle ocenił sytuację i wyszedł do piłki, do której szybciej dotarł zawodnik Rudki, który przelobował golkipera Radlnej.
Radlnej po mimo prób i starań nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.
Rudka spotkanie kończyła w "9" kiedy to po obejrzeniu drugiej żółtej kartki napastnik gospodarzy musiał opuścić boisko.
Zawodnicy KS Radlnej za spuszczonymi głowami wracają z Rudki. Jednak szybko trzeba zapomnieć o tym fatalnym spotkaniu i przygotować się do kolejnych spotkań!